Пятница, 24.11.2017, 14:13
Главная Регистрация RSS
Приветствую вас, Гость
МЕНЮ САЙТА
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ФОРМА ВХОДА
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158 uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ГИА 2017 Новогоднее настроение Первый звонок 2016 Лето2016 Фотоальбом Победа Министерство образования и науки ДНР Официальный сайт Совета министров и Народного Совета ДНР Администрация города
ПОИСК
КАЛЕНДАРЬ
«  Декабрь 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
АРХИВ ЗАПИСЕЙ

Главная » 2010 » Декабрь » 2 » Вітаємо переможців ІІ (міський) етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
20:54
Вітаємо переможців ІІ (міський) етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика
Відбувся ІІ (міський) етап Міжнародного конкурсу 
з української мови ім. П. Яцика


Переможцями ІІ етапу стали:
3 клас
І місце
--------
ІІ місце
- Бородіна Анастасія (НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 85 – медичний ліцей), учитель Абрамова І.М.
ІІІ місце
- Сокольнікова Валерія (ЗОШ І-ІІІ ст. № 40), учитель Літвін Г.А.

4 клас
І місце
- Сафонов Данило (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»), учитель Угарова І.І.
ІІ місце
- Марченко Дар’я (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»), учитель Жадобкіна Т.П.
ІІІ місце
- Сидорський Владислав (НВК ЗОШ І ст. № 65 – багатопрофільна гімназія «Тріумф»), учитель Шапошнікова С.Ф.


5 клас
І місце
- Мочалова Дар’я (гімназія «Інтелект»), учитель Амеліна Г.М.
ІІ місце
- Сівченко Марія (НВК ЗОШ І ст. № 65 – багатопрофільна гімназія «Тріумф»), учитель Рудь Л.Ф.
- Саприкіна Людмила (Спеціалізована школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов), учитель Містюк Т.М.
ІІІ місце
- Долгих Ганна (гімназія «Інтелект»), учитель Спотар О.М.


6 клас
І місце
----------
ІІ місце
- Аксенкова Сусанна (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»), учитель Дерябіна Г.Б.
ІІІ місце
- Стульба Анжеліка (гімназія «Інтелект»), учитель Амеліна Г.М.
- Біленко Едуард («ЗОШ І-ІІІ ст. № 53 – багатопрофільний ліцей), учитель Катасонова Ф.І.

7 клас
І місце
- Шатохіна Марія (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»), учитель Горячева В.І.
ІІ місце
- Дубенчук Єлизавета (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 47 – багатопрофільний ліцей «Старт»), учитель Єсипова С.В.
ІІІ місце
- Кабдіна Анастасія (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 47 – багатопрофільний ліцей «Старт»), учитель Єсипова С.В.


8 клас
І місце
--------
ІІ місце
- Пахомова Юлія (гімназія «Інтелект»), учитель Спотар О.М.
ІІІ місце
- Бурда Ганна (ЗОШ І-ІІІ ст. № 41),учитель Зініч І.М.
- Солохіна Єлизавета (НВК ЗОШ І ст. № 65 – багатопрофільна гімназія «Тріумф»), учитель Василенко В.Є.

9 клас
І місце
- Артеменко Валерія (гімназія «Інтелект»),учитель Ільченко О.В.
ІІ місце
- Нерезова Тетяна (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»), учитель Щербан О.В.
ІІІ місце
- Баранова Ольга (НВК ЗОШ І ст. № 65 – багатопрофільна гімназія «Тріумф»), учитель Шевченко Т.О.

10 клас
І місце
- Шкарупа Оксана (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»), учитель Ніколаєнко Н.С.
ІІ місце
- Васильєва Дар’я (гімназія «Інтелект»),учитель Ільченко О.В.
ІІІ місце
- Несвіт Анастасія (Спеціалізована школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов), учитель Містюк Т.М.
- Савченко Катерина (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»), учитель Ковальова І.О.

11 клас
І місце
----------
ІІ місце
- Смоліна Дар’я (ЗОШ І-ІІ ст. № 50), учитель Палфьорова Л.М.
ІІІ місце
- Рибка Тетяна (ЗОШ І-ІІ ст. № 16), учитель Петренко О.Б.

Кращі роботи направлено до оргкомітету ІІІ (обласного) етапу Конкурсу.

Бажаємо успіхів!

Методист ММЦ     Ряска О.Г.

Методист ММЦ     Зозуля Г.Д.

Просмотров: 629 | Добавил: Админ | Теги: переможці, конкурс, Яцик | Рейтинг: 1.0/1
Всего коментариев: 1
1  
А какие результаты у остальных участников?

Добавлять коментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Войти ]