Вторник, 21.11.2017, 14:43
Главная Регистрация RSS
Приветствую вас, Гость
МЕНЮ САЙТА
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ФОРМА ВХОДА
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158 uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ГИА 2017 Новогоднее настроение Первый звонок 2016 Лето2016 Фотоальбом Победа Министерство образования и науки ДНР Официальный сайт Совета министров и Народного Совета ДНР Администрация города
ПОИСК
КАЛЕНДАРЬ
«  Декабрь 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
АРХИВ ЗАПИСЕЙ

Главная » 2010 » Декабрь » 28 » 25 грудня 2010 року закінчився марафон олімпіад з іноземної мови
22:19
25 грудня 2010 року закінчився марафон олімпіад з іноземної мови

 Вітаємо переможців олімпіади з іноземної мови!

         В НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх» зустрілися дві команди знавців французької та німецької мови. Всього прийняло участь 28 учнів: 17 французів та 9 німців.
         Результати цієї зустрічі дивіться далі.
         Французька команда:
8 клас
І місце - Шевченко Володимир  (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»)
ІІ місцеЛемента Таїсія  (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»)
ІІІ місцеІсаченков Микита (ЗОШ І-ІІІ ст. № 54)
ІV місцеВіговська Катерина (ЗОШ І-ІІІ ст. № 16)
 
9 клас
І місцеФірсов Владислав (Спеціалізована школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов)
ІІ місцеТрапезнікова Дар’я (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 – багатопрофільний ліцей»)
ІІ місцеЛузіна Наталія (Спеціалізована школа № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов)
ІІІ місце Полухіна Антоніна (ЗОШ І-ІІІ ст. № 54)
 
10 клас
І місце - Гончар Дмитро  (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»)
ІІ місцеЗахарюта Анастасія (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»)
ІІ місцеРябініна Марія (ЗОШ І-ІІІ ст. № 40)
ІІІ місцеПечерікіна Олена (ЗОШ І-ІІІ ст. № 41)
  
11 клас
ІV місце  - Рак Володимир (ГВПУ № 37)
 
Німецька команда:
 
8 клас
І місцеЗогова Ксенія  (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»)
ІІ місце -  Нікульшин Дмитро (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»)
ІІІ місцеЛисенко Максим (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»)
ІІІ місцеАльохіна Оксана (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»)
 
9 клас
І місцеНерезова Тетяна (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»)
 
10 клас
І місцеЧудна Вікторія (ЗОШ І-ІІІ ст. № 18)
ІІ місцеСтепанов Олег (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»)
ІІІ  місцеТунік Анастасія (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 53 – багатопрофільний ліцей»)
ІV місце Гавриленко Ганна (НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»)
 

Дякуємо за участь учнів їх учителям,
а також членам журі за плідну працю!
 
Особливу подяку висловлюємо адміністрації
НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 25 – багатопрофільний ліцей «Успіх»
за гостинність та організацію !
 
Методист ММЦ                                              Ківа Л.С.
Просмотров: 304 | Добавил: Админ | Теги: французька мова, німецька мова, олімпіада | Рейтинг: 0.0/0
Всего коментариев: 0
Добавлять коментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Войти ]