МЕНЮ САЙТА
- Документация
- Об управлении
- Отделы УО
- Наши проекты
- Государственная итоговая аттестация
Статистика
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158
uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ПОИСК
АРХИВ ЗАПИСЕЙ
- 2010 Ноябрь
- 2010 Декабрь
- 2011 Январь
- 2011 Февраль
- 2011 Март
- 2011 Апрель
- 2011 Май
- 2011 Июнь
- 2011 Август
- 2011 Сентябрь
- 2011 Октябрь
- 2011 Ноябрь
- 2011 Декабрь
- 2012 Январь
- 2012 Февраль
- 2012 Март
- 2012 Апрель
- 2012 Май
- 2012 Июнь
- 2012 Июль
- 2012 Август
- 2012 Сентябрь
- 2012 Октябрь
- 2012 Ноябрь
- 2012 Декабрь
- 2013 Январь
- 2013 Февраль
- 2013 Март
- 2013 Апрель
- 2013 Май
- 2013 Июнь
- 2013 Август
- 2013 Сентябрь
- 2013 Октябрь
- 2013 Ноябрь
- 2013 Декабрь
- 2014 Январь
- 2014 Февраль
- 2014 Март
- 2014 Апрель
- 2014 Май
- 2014 Июнь
- 2014 Июль
- 2014 Сентябрь
- 2014 Октябрь
- 2014 Ноябрь
- 2014 Декабрь
- 2015 Январь
- 2015 Февраль
- 2015 Март
- 2015 Апрель
- 2015 Май
- 2015 Июнь
- 2015 Июль
- 2015 Август
- 2015 Сентябрь
- 2015 Октябрь
- 2015 Ноябрь
- 2015 Декабрь
- 2016 Январь
- 2016 Февраль
- 2016 Март
- 2016 Апрель
- 2016 Май
- 2016 Июнь
- 2016 Июль
- 2016 Август
- 2016 Сентябрь
- 2016 Октябрь
- 2016 Ноябрь
- 2016 Декабрь
- 2017 Январь
- 2017 Февраль
- 2017 Март
- 2017 Апрель
- 2017 Май
- 2017 Июнь
- 2017 Июль
- 2017 Август
- 2017 Сентябрь
- 2017 Октябрь
Главная » 2011 » Ноябрь » 29 » Підсумки II (міського) етапу XII Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика
11:14 Підсумки II (міського) етапу XII Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика | |
26 листопада в ЗОШ № 55 відбувся II(міський)етап XII Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика. У Конкурсі взяли участь учнів 3-4 класів та 245 учнів 5-11класів навчальних закладів міста. Переможцями стали: II місце – Кірдяпкіна Карина (ЗОШ № 73); III місце - Басова Вікторія (ЗОШ № 1); Гулова Ангеліна (ЗОШ № 3); 4 клас I місце – Ткаченко Ілля (ЗОШ № 55); II місце – Мутиліна Яна (НВК № 25); Гудзь Іван ( ЗОШ № 30); III місце - Сокольникова Валерія (НВК № 40); Брянцев Микита (ЗОШ № 16); 5 клас I місце – Мухіна Анастасія (НВК №50); II місце – Сидорський Владислав (НВК № 65); III місце - Забожан Ірина (НВК № 14); Сафонов Данило (НВК № 25); Янушкевич Анастасія (НВК № 53); 6 клас I місце – Мочалова Дар’я (гімназія «Інтелект»); II місце – Кравчук Руффа (ЗОШ № 19); Малихін Микита (НВК № 47); III місце - Саприкіна Людмила ( ЗОШ № 1); Максименко Данило ( НВК № 14); 7 клас I місце – Аксенкова Сусанна (НВК № 14); II місце – Шерстюкова Анна (НВК № 50); III місце - Абрамова Юлія (НВК № 14); 8 клас I місце – Шатохіна Марина (НВК № 25); II місце – Кабдіна Анастасія (НВК № 47); III місце - Дубенчук Єлизавета (НВК № 47); 9 клас I місце – Бурда Ганна (ЗОШ № 41); II місце – Пац Еветта (НВК № 14); III місце - Репетій Карина (НВК № 14); ІІІ місце - Рутковська Олександра (ЗОШ № 5); 10 клас I місце – Коверга Марина (гімназія «Інтелект»); II місце – Мажара Надія (ЗОШ № 41); III місце - Артеменко Валерія (гімназія «Інтелект»); 11 клас I місце – Шкарупа Оксана (НВК № 25); II місце – Бажанова Анастасія (гімназія «Інтелект»); Марченко Вікторія (ЗОШ № 41); III місце - Трунова Анастасія (НВК № 65). | |
|
Всего коментариев: 1 | ||
| ||