- Документация
- Об управлении
- Отделы УО
- Наши проекты
- Государственная итоговая аттестация
- 2010 Ноябрь
- 2010 Декабрь
- 2011 Январь
- 2011 Февраль
- 2011 Март
- 2011 Апрель
- 2011 Май
- 2011 Июнь
- 2011 Август
- 2011 Сентябрь
- 2011 Октябрь
- 2011 Ноябрь
- 2011 Декабрь
- 2012 Январь
- 2012 Февраль
- 2012 Март
- 2012 Апрель
- 2012 Май
- 2012 Июнь
- 2012 Июль
- 2012 Август
- 2012 Сентябрь
- 2012 Октябрь
- 2012 Ноябрь
- 2012 Декабрь
- 2013 Январь
- 2013 Февраль
- 2013 Март
- 2013 Апрель
- 2013 Май
- 2013 Июнь
- 2013 Август
- 2013 Сентябрь
- 2013 Октябрь
- 2013 Ноябрь
- 2013 Декабрь
- 2014 Январь
- 2014 Февраль
- 2014 Март
- 2014 Апрель
- 2014 Май
- 2014 Июнь
- 2014 Июль
- 2014 Сентябрь
- 2014 Октябрь
- 2014 Ноябрь
- 2014 Декабрь
- 2015 Январь
- 2015 Февраль
- 2015 Март
- 2015 Апрель
- 2015 Май
- 2015 Июнь
- 2015 Июль
- 2015 Август
- 2015 Сентябрь
- 2015 Октябрь
- 2015 Ноябрь
- 2015 Декабрь
- 2016 Январь
- 2016 Февраль
- 2016 Март
- 2016 Апрель
- 2016 Май
- 2016 Июнь
- 2016 Июль
- 2016 Август
- 2016 Сентябрь
- 2016 Октябрь
- 2016 Ноябрь
- 2016 Декабрь
- 2017 Январь
- 2017 Февраль
- 2017 Март
- 2017 Апрель
- 2017 Май
- 2017 Июнь
- 2017 Июль
- 2017 Август
- 2017 Сентябрь
- 2017 Октябрь
14:54 Інформація Центру позашкільної роботи про клуб вихідного дня на 6-7 квітня 2013 року | |
Центрально-міський район
06.04.2013 11.00. Пізнавальна програма «Подорож до царства Весни», КШ «Товариш», Зеленська Г.О. 14.00. Ігрова програма «Країна загадок та чудес», КШ «Буревісник», Резнік Н.М. 14.00. Спортивне свято до Всесвітнього дня здоров’я «День веселих естафет», КШ «Альбатрос», Бородіна І.П. 15.00 Розважальна гра «Мандрівка у казковий ліс», КШ «Веселковий світ», Бойчук Г.І. 15.30. Свято сімейного вогника «Відпочиваємо всією родиною» КШ «Кругозір», Владико С.М. 16.00 Святкова програма до Дня сміху «Весела планета дитинства», КШ «Перлина», Сметаніна Н.В. 16.30. Інтелектуальна година «Тести для розумників», КШ «Орбіта», Головчанська Н.Г. 07.04.2013 р 12.30 Літературно-спортивне свято «Богатирська наша сила», КШ «Товариш», Гудкова О.С. 14.00 Година головоломок «Три порося», КШ «Орбіта», Сергеєва Т.П. 15.00 Ігрова програма «Різнобарвна веселка», КШ «Буревісник», Ус Н.В. 15.30 Музей історії свят «Благовіщеня Пресвятої Богородиці», КШ «Сонячне місто» Маковєєва Г.В. Микитівський район 06.04.2013 р. 12.00. Пізнавальна - розважальна гра «Сім чудес України», КШ «Супутник» Галицька Л.М. 14.00. Літературна гра «В царстві майбутнього» КШ «Романтики», Кобець І.Й. 07.04.2013р. 12.00 Виховна година «Хочу бути здоровим», КШ «Олімп», Тимофєєва Л.О. 14.00. Конкурсно-ігрова програма «Олімпіада здоров’я» до дня всемірного здоров’я, КШ «Юність», Яременко О.О. 14.00. Година здоров’я «Здоровому все здорово!», КШ «Романтики», Холодовська І.І. 15.00. Конкурсно-пізнавальна програма «Подорож до країни Здоров’я», КШ «Супутник», Нижнік Л.В. Калінінський район 06.04.2013 р. 13.00. Розважальна програма «Задачі у віршах», КШ «Супутник», Лобецька М.І. 15.00. Командні змагання «Дух перемоги», КШ «Дружба», Корнієнко І.О. 16.00. Християнська енциклопедія «Свято Благовіщеня», КШ «Романтик», Кириченко В.В. 07.04.2013 р. 14.00. Вечір розваг «Подорож до країни казок», КШ «Старт», Коблова І.Л. 14.00 Ділова гра «Людина та природа», КШ «Буревісник», Масюкова Н.М. | |
|
Всего коментариев: 0 | |