Среда, 19.09.2018, 14:41
Главная Регистрация RSS
Приветствую вас, Гость
МЕНЮ САЙТА
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ФОРМА ВХОДА
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158 uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ГИА 2017 Новогоднее настроение Первый звонок 2016 Лето2016 Фотоальбом Победа Министерство образования и науки ДНР Официальный сайт Совета министров и Народного Совета ДНР Администрация города
ПОИСК
АРХИВ ЗАПИСЕЙ

Главная » Статьи » ОШ № 42

Конкурс «Осіння мозаїка - 2012

Згідно з річним планом виховної роботи з метою пробудження фантазії, уяви дитини, створення умов для творчості виявлення інтересів, захоплень, розвитку здібностей та творчого мислення у ГЗОШ І - ІІІ ступенів № 42 було проведено конкурс «Осіння мозаїка - 2012» за декількома номінаціями.

Конкурс малюнків « На барви осені чарівні подивись» (серед 5 – 7 класів).

І місце Філенко Артур, 7 – Б клас, II місце Мухін Данило, 7 – Б клас, III місце Войт Ганна, 7 – Б клас ( вчитель Потреба О.А.).

Фотоконкурс «Золота осінь» І місце – 2 клас ( кл. керівник Руденко О.М.), 9 – Б клас ( кл. керівник Потреба О.А.) , II місце – 1 – А клас (кл. керівник Яценко О.А.), 1 – Б клас ( кл. керівник Сабініна Г.К.), 7 – Б ( кл. керівник Ожуховська Н.М.), 9 – А клас ( кл. керівник Краснобриж Л.Я.), 11 клас ( кл. керівник Мірошник Н.В.), III місце – 4 клас ( кл. керівник Іванова О.В.), 8 клас ( кл. керівник Мерзлякова С.В.), 7 – А клас ( кл. керівник Галка Т.Г.), 10 клас ( кл. керівник Лопатинська О.В.).

Конкурс аплікацій із осіннього листя " Закрутилося листя золоте..." І місце – Волошина (4 клас), Єршова Єлізавета ( 2 клас) , II місце – Борзенкова ( 2 клас), Кравченко Вікторія ( 2 клас), III місце – Ленченко Ганна ( 1 – Б клас), Туленєва Анастасія ( 3 клас).

Конкурс дитячої поезії "Натхнення осені"


Cеред 1 – 4 класів:

І місце – Соколов Едуард, Лагоша Юлія, 4 клас ( класний керівник Іванова О.В.)

ІІ місцеГнатко Віра, 3 клас ( класний керівник Бабкеєва О.О.), Булигіна Ярослава, 4 клас ( класний керівник Іванова О.В.)

ІІІ місцеЯрошенко Анастасія, Туленєва Анастасія, 3 клас ( класний керівник Бабкеєва О.О.)

 

Cеред 5 – 8 класів:

І місцеСагунова Олена, 5 клас ( класний керівник Баранська Т.М.)

ІІ місцеКравченко Аліна, 8 клас ( класний керівник Мерзлякова С.В.)

ІІІ місце – Зіньковська Даря, Кашперов Роман, 6 клас ( класний керівник Андреєва О.В.)


Cеред 9 – 11 класів:

І місцеМіренкова Олена, 11 клас ( класний керівник Мірошник Н.В.),

ІІ місце – Алекперова Гюнель, 10 клас ( класний керівник Лопатинська О.В.), Чернецька Аліна, 9 – Б клас ( класний керівник Потреба О. А.)

ІІІ місце – Ярошенко Дмитро ( класний керівник Краснобриж Л.Я.)

Заступник директора з НВР Рибіна М.В.

Категория: ОШ № 42 | Добавил: topaloff (21.11.2012)
Просмотров: 217 | Рейтинг: 0.0/0
Всего коментариев: 0
Добавлять коментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Войти ]