Суббота, 22.09.2018, 04:14
Главная Регистрация RSS
Приветствую вас, Гость
МЕНЮ САЙТА
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ФОРМА ВХОДА
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158 uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ГИА 2017 Новогоднее настроение Первый звонок 2016 Лето2016 Фотоальбом Победа Министерство образования и науки ДНР Официальный сайт Совета министров и Народного Совета ДНР Администрация города
ПОИСК
КАЛЕНДАРЬ
«  Январь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
АРХИВ ЗАПИСЕЙ

Главная » 2014 » Январь » 11 » Стипендіати 2014
13:48
Стипендіати 2014


З метою підтримки та розвитку обдарованих дітей щорічно переможцям конкурсів, фестивалів, турнірів та змагань виплачується стипендія міської ради. З 2014 року рішенням сесії міської ради розмір щомісячної стипендії збільшився з 300 грн. до 500 грн. 13 січня 2014 року відбудеться засідання експертної комісії по призначенню стипендії міської ради  обдарованим дітям та талановитій учнівській молоді. Цього року на розгляд комісії було подано 56 клопотань від навчальних закладів міста на призначення стипендії. Претендентами на отримання стипендії є:

  1. Дашинська Злата Станіславівна, ЗОШ 19
  2. Брикова Марія Павлівна, ПДЮТ, гімназія «Інтелект»
  3. Стельмащук Ксенія Ігорівна, НВК 22
  4. Олійник Віктор Олексійович, НВК 22
  5. Якусевич Ганна Володимирівна, СШ 1
  6. Коломоєць Ігор Ігорович, СШ 1
  7. Мітрущенко Наталія Русланівна, СШ 1
  8. Гарб'як Анастасія Ігорівна, НВК 14
  9. Аксенкова Сусанна Минівна, НВК 14
  10. Герасько Юлія Вадимівна, НВК 25
  11. Лавриненко Микита Сергійович, гімназія «Інтелект»                                                                                              
  12. Воліна Анастасія Едуардівна, гімназія «Інтелект»
  13. Кравченко Анастасія Іванівна, гімназія «Інтелект»
  14. Султанов Рустам Леонідович, гімназія «Інтелект»
  15. Усатенко Наталія Олександрівна, ПДЮТ, НВК 65
  16. Яровенко Ярослав Віталійович, МШ 2, ЗОШ 52
  17. Щербань Дар'я Сергіївна, ЗОШ 19
  18. Возняк Анастасія Володимирівна, МШ 2, НВК 22
  19. Терехова Таісія Євгенівна, СШ 1, МШ 1
  20. Фунтова Марія Ігорівна, МШ 1, ЗОШ 73
  21. Опалюк Олеся Олегівна, МШ 1, школа-інтернат 1
  22. Калмиков Костянтин Євгенович, МШ , НВК 14
  23. Бобильов Владислав Олексійович, ШМ 1, НВК 47
  24. Карло Дарина Андріївна, МШ 2, НВК 85
  25. Битюцька Еліна Дмитрівна, ХШ, НВК 85
  26. Нікітюк Микита Ігорович, НВК 88
  27. Шеїна Олександра Романівна, НВК 88
  28. Олексенко Катерина Ігорівна, СШ 1
  29. Басова Вікторія Едуардівна, СШ 1
  30. Чупейда Олександра Ігорівна, СШ 1
  31. Гончарова Катерина Романівна, СШ 1
  32. Бойко Анастасія Романівна, ЗОШ 73
  33. Марчук Дмитро Миколайович, МБДТ, НВК 47
  34. Сосновик Ганна Сергіївна, МБДТ, ЗОШ 5
  35. Возняк Анастасія Володимирівна, КБДТ, НВК 22
  36. Бондаренко Софія Михайлівна, КБДТ, ЗОШ 41
  37. Бєлокобильська Марія Владиславівна, МШ 1, НВК 14
  38. Сологуб Ганна Сергіївна, ДЮСШ 2
  39. Яланський Юрій Володимирович, ДЮСШ 3, НВК 12
  40. Подорожня Олеся Ігорівна, ЗОШ 30
  41. Самойлов Антон Ігорович, НВК 85
  42. Опошнян Богдан Дмитрович, НВК 85
  43. Диренський Олександр Володимирович, НВК 85
  44. Мартиненко Аліна Ігорівна, НВК 85
  45. Теліус Марія Андріївна, ЗОШ 19
  46. Іващенко Богдан Володимирович, ЗОШ 30
  47. Пономаренко Катерина Марківна, СШ 1
  48. Новиченко Олександр Сергійович, НВК 40
  49. Дьомін Михайло Дмитрович, ДЮСШ 2, СШ 1
  50. Денисов Ілля Олександрович, ДЮСШ 2, НВК 47
  51. Петренко Діана Сергіївна, МБДТ, НВК 25
  52. Венжик Артем Віталійович, МБДТ, НВК 25
  53. Платонов Олег Олександрович, ДЮСШ 1
  54. Леонова Аліна Миколаївна, ДЮСШ 1
  55. Дудінов Ігор, ДЮСШ 1
  56. Данько Яна Ігорівна, НВК 4

 

 

 

Просмотров: 589 | Добавил: Administrator | Рейтинг: 1.0/1
Всего коментариев: 0
Добавлять коментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Войти ]