Вторник, 21.11.2017, 07:37
Главная Регистрация RSS
Приветствую вас, Гость
МЕНЮ САЙТА
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ФОРМА ВХОДА
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158 uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ГИА 2017 Новогоднее настроение Первый звонок 2016 Лето2016 Фотоальбом Победа Министерство образования и науки ДНР Официальный сайт Совета министров и Народного Совета ДНР Администрация города
ПОИСК
КАЛЕНДАРЬ
«  Май 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
АРХИВ ЗАПИСЕЙ

Главная » 2011 » Май » 27 » Підведено підсумки міського конкурсу учнівських творчих робіт «Моє місто готується до Євро-2012»
16:26
Підведено підсумки міського конкурсу учнівських творчих робіт «Моє місто готується до Євро-2012»

Моє місто готується до Євро-2012

За ініціативи голови міської ради Клеп Є.В. з 11 квітня по 20 травня 2011 року був проведений міський конкурс учнівських творчих робіт «Моє місто готується до Євро-2012», на який було представлено 48 робіт учнів за номінаціями:

- сувеніри - 3 роботи;

- пам’ятні значки - 8 робіт;

- твори образотворчого мистецтва - 37 робіт;

У конкурсі взяли участь 45 учнів з 14 загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ № 5, 6, 14, 16, 21, 29, 35, 48, 54, 58, 62, 68, 85, 86).

Розглянувши матеріали міського конкурсу учнівських творчих робіт журі визначило переможців конкурсу:

У номінації сувеніри:

І місце Житлова Микиту, Куксінова Руслана учнів 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 86;

ІІ місце Олексєєнкову Уляну, ученицю 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 21;

ІІІ місце Мосієць Олександра, учня 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 21;

У номінації пам’ятні значки:

І місце Белімову Ольгу, Никифорову Олену, учениць7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 5;

І місце Учнів 9 класу (колективна робота) ЗОШ І-ІІ ст. № 86;

ІІ місце Павлова Артема, Ходусова Віталія, учнів 9 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 86

У номінації твори образотворчого мистецтва:

У віковій категорії учнів 1-4 класів:

І місце Лисенко Людмилу, ученицю 1 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 86;

ІІ місце Ворушиліну Поліну, ученицю 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 68;

У віковій категорії учнів 5-7 класів:

І місце Драч Катерину, Афонькіну Анастасію учениць 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»;

ІІ місце Рогожина Олексія, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №16;

ІІІ місце Дахневську Яну, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №16

У віковій категорії учнів 8-9 класів:

І місце Пантюхову Дар’ю, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 54;

ІІ місце Виноградову Ксенію, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6;

ІІІ місце Попову Анастасію, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 54

У віковій категорії учнів 10 класів:

І місце Денисенко Дар’ю, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 54;

ІІ місце Ракіту Наталю, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 29;

За якісну підготовку та участь у конкурсі висловлюється подяка директорам ЗОШ № 5, 6, 16, 21, 29, 54, 68, 86, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер». 


Методист міського методичного центру Бубнова В.Д.

Просмотров: 427 | Добавил: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всего коментариев: 0
Добавлять коментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Войти ]