Среда, 22.11.2017, 21:26
Главная Регистрация RSS
Приветствую вас, Гость
МЕНЮ САЙТА
Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
ФОРМА ВХОДА
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158 uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ГИА 2017 Новогоднее настроение Первый звонок 2016 Лето2016 Фотоальбом Победа Министерство образования и науки ДНР Официальный сайт Совета министров и Народного Совета ДНР Администрация города
ПОИСК
КАЛЕНДАРЬ
«  Октябрь 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
АРХИВ ЗАПИСЕЙ

Главная » 2011 » Октябрь » 18 » Підведені підсумки конкурсу дитячого малюнка
19:42
Підведені підсумки конкурсу дитячого малюнка

Діти за чисту Горлівку

    У вересні 2011 року був проведений конкурс дитячого малюнка «Діти за чисту Горлівку». У конкурсі взяли участь 178 учнів 5-11 класів із 36 загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ № 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 22, 23, 29, 30, 35, 36, 38, 41, 42, 47,48, 49, 52, 53, 54, 55, 58, 65, 68, 74, 77, 84, 85, 86, гімназія «Інтелект», НВК «ЗОШІ І-ІІІ ст. № 4 - д/с № 16 «Промінь»), позашкільних навчальних закладів та художньої школи.  
     У цілому журі відзначає змістовність, оригінальність, художню цінність учнівських робіт. Конкурсанти у своїх роботах висловили любов до рідного краю, проявили спостережливість та майстерність, відобразили власне уявлення розвитку нашого міста.
     Конкурсні роботи виконані в різних техніках (олівець, гуаш, акварель, акріл, воскові крейди).Розглянувши матеріали міського конкурсу дитячого малюнка «Діти за чисту Горлівку» визначені переможці:

Серед загальноосвітніх навчальних закладів:
У І віковій категорії (5-6 класи):
І місце
Трофімову Дарію, ученицю 5 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 – багатопрофільний ліцей»;
Кучинську Вікторію, ученицю 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»;
ІІ місце
Синицю Інну, ученицю 6 класу НВК «ЗОШІ І-ІІІ ст. № 4 - д/с № 16 «Промінь»;
Чабак Аліну, ученицю 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – багатопрофільний ліцей «Еліт»;
ІІІ місце
Калугу Аліну, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 10;
Ярошевського Артема, учня 1 (5) класу гімназії «Інтелект»;
Кузнецову Марію, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 49;
Кончу Альону, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 86;

У ІІ віковій категорії (7-8 класи):
І місце
Дьяченко Анастасію, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 35;
ІІ місце Цивенко Івана, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 42;
Шаренкову Дарўю, ученицю 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 53 – багатопрофільний ліцей»;
Лавриненко Микиту, Соколенко Вікторію, учнів 8 класу гімназії «Інтелект»;
ІІІ місце
Македонську Олександру, ученицю 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 85 – медичний ліцей»;
Гогільчина Андрія, учня 7 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»;
Займак Владислава, учня 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 58;
Сазоненко Марину, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 74.

У ІІІ віковій категорії (9-11 класи);
І місце
Мамедову Лейлу, ученицю 11 класу НВК «ЗОШ І ст. № 65 – багатопрофільна гімназія «Тріумф»;
Перегуд Олену, ученицю 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 85 – медичний ліцей»;
ІІ місце
Леонову Аліну, ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 23;
Ткаченко Анастасію, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 17;
Ющенко Поліну, ученицю 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 47 – багатопрофільний ліцей «Старт»;
ІІІ місце
Абрамову Анастасію, ученицю 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 85 – медичний ліцей»;
Кузьменко Ольгу, ученицю 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 53 – багатопрофільний ліцей»;
Калинчук Анастасію, ученицю 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 – багатопрофільний ліцей «Еліт»;

Серед учнів художньої школи:
І місце Ткачук Катерину;
ІІ місце Колесник Анастасію;
ІІІ місце Стребкову Олександру.

Серед учнів позашкільних навчальних закладів:
І місце Сухорукову Олену, вихованку БДТ Калінінського району;
ІІ місце Соловян Вікторію, вихованку БДТ Калінінського району;
ІІІ місцеЛисивненко Валерію, вихованця БДТ Калінінського району.
Нирцову Марину, вихованця БДТ Калінінського району;
Белімову Ольгу, вихованця БДТ Микитівського району.
     За якісну підготовку та участь у конкурсі висловлюється подяка вчителям: Ігошеній Н.В., (НВК № 47), Ляшко Т.Л. (НВК № 12), Ушаковій Л.С. (НВК «ЗОШІ № 4-д/с № 16 «Промінь»), Кузьменко Н.В. (ЗОШ № 77), Тарановсбкій Л.Н. (НВК № 14), Радченко М.Б. (ЗОШ № 10), Ненашевій Т.А. (НВК № 4), Бардик Т.С., Шепель І.Я. (гімназія «Інтелект»), Тімохіній О.А. (ЗОШ № 49), Ревенко Л.О. (ЗОШ № 86), Поздняковій А.І. (НВК № 85), Чичковій К.Г. (ЗОШ № 58), Новіковій Т.О. (ЗОШ № 35), Потребі О.А. (ЗОШ № 42), Бородіній І.П. (ЗОШ № 74), Демьянчук Ю.Г. (НВК № 65), Ругаль І.П. (ЗОШ № 23), Поповій О.В. (ЗОШ № 17), Приход В.В. (НВК № 53), Радивіл Л.В. (художня школа), Мітусовій Ю.А. (БДТ Микитівського району), Лозовій І.В. (БДТ Калінінського району).

Методист ММЦ В.Д Бубнова

Просмотров: 618 | Добавил: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всего коментариев: 0
Добавлять коментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Войти ]