Воскресенье, 23.09.2018, 03:26
Главная Регистрация RSS
Приветствую вас, Гость
МЕНЮ САЙТА
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ФОРМА ВХОДА
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158 uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ГИА 2017 Новогоднее настроение Первый звонок 2016 Лето2016 Фотоальбом Победа Министерство образования и науки ДНР Официальный сайт Совета министров и Народного Совета ДНР Администрация города
ПОИСК
КАЛЕНДАРЬ
«  Май 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
АРХИВ ЗАПИСЕЙ

Главная » 2013 » Май » 28 » Переможці олімпіади «Скарбничка знань»
08:37
Переможці олімпіади «Скарбничка знань»

Учнівська Олімпіада «Скарбничка знань», організаторами якої були Горлівський регіональний інститут Університету «Україна», благодійний фонд «Наше місто плюс» та міський методичний центр, проводилася у три етапи за предметами: рідна мова (4 клас), українська мова (7 – 11 класи), українська література (7 – 11 класи), математика (4 – 11 класи), історія (історія України і всесвітня історія – 7-11 класи), фізика (8 – 11 класи), географія (8 – 11 класи), біологія (8 – 11 класи), правознавство (9 – 11 класи). В першому етапі взяли участь  667 учнів міста, у другому – 404 учня, у третьому (очному) – 154 учня. За результатами очного етапу визначено 20 переможців із 9 ЗНЗ міста (№ 25, 47, 22, 54, 14, 8, 40, 30, ГІ).

 

Переможцями олімпіади стали:

  1. Шкарупа Олександра Олександрівна, НВК №25
  2. Вовченко Олександр Олександрович, НВК №47
  3. Черкашин Іван Олександрович, НВК №22
  4. Іващенко Галина Дмитрівна, НВК №22
  5. Олійник Віктор Олексійович, НВК №22
  6. Антрошко Вячеслав Юрійович, НВК №54
  7. Гаджиєва ЕльміраЕлшадівна, НВК №54
  8. Нікульшин Дмитро Сергійович, НВК №14
  9. Соляник Катерина Костянтинівна,ЗОШ №8
  10. Долженко Катерина Сергіївна, НВК №25
  11. Крапівцов Денис Миколайович, НВК №22
  12. Дьяченко Ганна Віталіївна, ГІ
  13. Федорова Анастасія Олександрівна, ЗОШ №40
  14. Пантюхова Дарина Валеріївна, НВК №54
  15. Легостаєв Іван Євгенович, НВК №14
  16. Дорофій Анастасія Вікторівна, НВК №22
  17. Самойлов Владислав Романович, НВК №22
  18. Сіротка Андрій Андрійович, ЗОШ №30
  19. Панова Аліна Вадимівна, НВК №14
  20. Богатіщева Анна Олегівна, ЗОШ №8

 

Благодійний фонд «Наше місто плюс» нагородив  переможців третього етапу та координаторів екскурсійною подорожжю у Донецький дельфінарій «Немо», яка відбулася 25 травня. Протягом вистави учні побачили виступ за участю чорноморських дельфінів-афалін, південноамериканських морських котиків, отримали багато позитивних емоцій.

Міський методичний центр висловлює подяку ГРІ «Україна» та  благодійному фонду «Наше місто плюс» за організацію олімпіади та нагородження переможців.

Просмотров: 488 | Добавил: topaloff | Рейтинг: 0.0/0
Всего коментариев: 0
Добавлять коментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Войти ]