Среда, 22.11.2017, 21:32
Главная Регистрация RSS
Приветствую вас, Гость
МЕНЮ САЙТА
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ФОРМА ВХОДА
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158 uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ГИА 2017 Новогоднее настроение Первый звонок 2016 Лето2016 Фотоальбом Победа Министерство образования и науки ДНР Официальный сайт Совета министров и Народного Совета ДНР Администрация города
ПОИСК
КАЛЕНДАРЬ
«  Апрель 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
АРХИВ ЗАПИСЕЙ

Главная » 2012 » Апрель » 25 » Переможці міського туру обласного конкурсу «Творча юнь Донбасу»в номінаціях
11:46
Переможці міського туру обласного конкурсу «Творча юнь Донбасу»в номінаціях
· «Ними славиться Донеччина»:
І – Івашина Ірина, учениця 10-го класу ЗОШ № 29;
ІІ – Биковський Олег, учень 10-го класу НВК № 85; Ратундалова Ганна, учениця 7-го классу ЗОШ № 29;
ІІІ – Білоконь Микита, учень 9-го класу ЗОШ № 68; Никитенко Юлія, учениця 11-го класу ЗОШ № 77; Сопа Андрій, Андрєєва Олена, учні 11-го класу.

· «Донеччинознавство»:
І – Бакуменко Дмитро, учень 10-го класу НВК № 22;
ІІ – Трунова Анастасія, учениця 11-го класу НВК № 65; Крапівцов Денис, учень 10-го класу НВК № 22;
ІІІ – Массалигіна Дар’я, учениця 7-го класу НВК «Промінь»; Литвинов Микита, учень 9-го класу ЗОШ № 41; Вовк Кристина, учениця 11-го класу ЗОШ № 29.

· «Наші ювіляри»:
І – Абрамова Вікторія, учениця 11-го класу НВК № 85;
ІІ - Шапенко Владислава, учениця 11-го класу гімназії «Інтелект»;
ІІІ - Нужна Ангеліна, учениця 11-го класу НВК № 85;

· «Літературна творчість»:
І – Сиром’ятникова Яна, учениця 8-го класу НВК № 50;
ІІ – Федченко Валентина, учениця 10-го класу ЗОШ № 19; Холошева Діна, учениця 9-го класу НВК № 85;
ІІІ – Забровський Максим, учень 8-го класу НВК № 85; Кулик Кристина, учениця 11-го класу гімназії «Інтелект»;

· «Лоція юного філолога і культуролога»:
І – Романенков Владислав ( староста гуртка ), учень 11-го класу ЗОШ № 29;
ІІ - Щербань Марія, учениця 10-го класу ЗОШ № 8; Бєлоусов Віктор, учень 11-го класу СЗОШ № 1;
ІІІ – Рудова Марія, учениця 11-го класу ЗОШ № 41; Ігнатенко Марина, учениця 7-го класу ЗОШ № 49; Ємельянова Аліна, Цветкова Надія, учениці 9-го класу ЗОШ № 18;

· «Летять журавлі»:
І - Мирошниченко Дмитро, учень 9-го класу НВК № 22;
ІІ - Борисова Анастасія, учениця 11-го класу НВК № 65;
ІІІ - Колектив учнів 6-го класу НВК № 22;

· «Творчий калейдоскоп»:
І - Постнова Наталя, учениця 11-го класу НВК № 65;

· «Юнкори Донбасу»:
І - Трапезнікова Дар’я, учениця 10-го класу НВК № 22;

· «Мій наставник»:
І - Крюкова А. В., вчитель ЗОШ № 41.

Просмотров: 697 | Добавил: Админ | Рейтинг: 0.0/0
Всего коментариев: 0
Добавлять коментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Войти ]