Среда, 26.09.2018, 12:12
Главная Регистрация RSS
Приветствую вас, Гость
МЕНЮ САЙТА
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
ФОРМА ВХОДА
НАШ АДРЕС
пр. Победы, 158 uo_gorlovka_dnr@mail.ru
ГИА 2017 Новогоднее настроение Первый звонок 2016 Лето2016 Фотоальбом Победа Министерство образования и науки ДНР Официальный сайт Совета министров и Народного Совета ДНР Администрация города
ПОИСК
КАЛЕНДАРЬ
«  Май 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
АРХИВ ЗАПИСЕЙ

Главная » 2012 » Май » 9 » Нагородження переможців у міському конкурсі вітальних листівок до Дня Перемоги
19:35
Нагородження переможців у міському конкурсі вітальних листівок до Дня Перемоги
З метою виховання патріотизму підростаючого покоління, виховання почуття поваги до героїв війни, гордості за наше героїчне минуле та з нагоди 67-річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні  з 02 квітня по 18 квітня 2012р. був проведений міський конкурс вітальних листівок, присвячений Дню Перемоги. У конкурсі взяли участь 136 учнів 1-11 класів із 33 загальноосвітніх навчальних закладів (ЗНЗ № 1, 2, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 30, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 48, 50, 52, 53, 55, 59, 65, 73, 74, 86, гімназія «Інтелект»), позашкільних навчальних закладів ( ПДЮТ, БДТ Калінінського та Микитівського району) та художньої  школи.
У цілому журі відзначає змістовність, оригінальність, художню цінність учнівських робіт.
Конкурсні роботи виконані із застосуванням різних технічних прийомів та матеріалів  (графіка, живопис, квілінг). Найбільш улюбленою технікою у дітей виявився живопис. Діти розкрили знання композиції, відчуття кольору, володіння матеріалом та технікою, вміння розкрити тему. Конкурсні роботи були виставлені 9 травня на огляд горлівчан та ветеранів Великої Вітчизняної війни, які відзначили, що більшість робіт заслуговують на увагу. Автори мають своєрідні художньо-естетичні погляди на світ, простежується повага до ветеранів війни, людей старшого віку, любов до рідного краю.
Переможці конкурсу вітальних листівок були нагороджені сьогодні, 9 травня, у День Перемоги! Привітав переможців директор департаменту освіти, молоді та спорту Кружилін Микола Іванович та його заступник Полубан Марина Яношівна.


У І віковій категорії (1-4 класи):

І місце вихованців гуртка «Юні витівники»  ЗОШ І ст.№ 2
ІІ місце Воєводу Артура, учня 4 класу ЗОШ І-ІІ ст. №86
ІІІ місце Леонову Ксенію, ученицю 3 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 23
ІІІ місце Дорохову Алісу, ученицю 4 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»



У ІІ віковій категорії (5-6 класи):

І місце Охрименко Олександру, Поклонську Анастасію, учениць 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №18
Гогільчина Андрія, учня 6 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»
ІІ місце Глущенко Олесю, ученицю 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№ 59
Кошолапову Ганну, ученицю 6 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№23
ІІІ місце Іванову Аллу, ученицю 6 класу спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивчення іноземних мов
Сюсюкала Влада, учня 6 класу НВК «ЗОШ І ст. №65 багатопрофільна гімназія «Тріумф»
Ісмаїлову Ельміру, Чучину Лію, учениць 6класу  гімназії «Інтелект»



У ІІІ віковій категорії (7-8 класи):

І місце Сазоненко Марину, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. №74
Левченко Анастасію, ученицю 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 – багатопрофільний ліцей»
ІІ місце Власову Юлію, ученицю 8 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 – багатопрофільний ліцей «Лідер»
Белімову Ольгу, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№ 5
Соколову Валерію, ученицю 8 класу гімназії «Інтелект»
ІІІ місце Крохмаль Владиславу, ученицю 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 41
Казакова Гліба, учня 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 15
Пруднікову Ніку, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№ 19
Дьяченко Анастасію, ученицю 7 класу ЗОШ І-ІІ ст. № 35



У ІІІ віковій категорії (9-11 класи):

І місце Моісеєнко Олександра, учня  10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№ 42
Власенко Наталію, , ученицю 9 класу ЗОШ І-ІІ ст.№ 74
ІІ місце Шевченко Поліну, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№ 55
Магалову Валентину, ученицю 9 класу спеціалізованої школи № 1 з поглибленим вивчення іноземних мов
ІІІ місце Єгорченкову Надію, ученицю 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 12 – багатопрофільний ліцей»
Віноградову Ксенію, ученицю 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.№ 6




Серед учнів позашкільних навчальних закладів:

І місце Гончарову Катерину, вихованку ПДЮТ
ІІ місце Володіну Наталію, вихованку ПДЮТ
Кладову Аліну, вихованку БДТ Микитівського району
Алексеєва Данила, вихованця БДТ Микитівського району
ІІІ місце Баланюк Олександру, вихованку ПДЮТ
Шумейко Єлизавету, вихованку ПДЮТ
Попкову Юлію, вихованку БДТ Микитівського району
Сухорученкову Олену, вихованку БДТ Калінінського району

 Серед учнів художньої школи:

І місце Губарь Єлизавету, вихованку художньої школи
ІІ місце Дуднік Марію, вихованку художньої школи
ІІІ місце Денисенко Дарину, вихованку художньої школи
Марюту Маріам, вихованку художньої школи





















Просмотров: 1006 | Добавил: Администратор | Рейтинг: 5.0/4
Всего коментариев: 0
Добавлять коментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Войти ]